BITCOIN MOŻE ZAŁAMAĆ SIĘ W CZWARTYM KWARTALE Z POWODU PODATKOWEGO SZAŁU SPRZEDAŻY

  • Akcja cenowa Bitcoin’a z opóźnieniem niewiele zrobiła, aby zaoferować inwestorom namacalny wgląd w to, w jakim kierunku może się rozwijać.
  • Analitycy w dużej mierze zauważyli, że perspektywy kryptojańskiej waluty są przyćmione przez zawirowania na giełdzie, które mogą utrzymywać się do czasu po wyborach.
  • Wielu inwestorów wierzy, że reszta czwartego kwartału będzie dla BTC miesiącem byczym, ponieważ może to być moment, w którym może on odłączyć się od rynku akcji i nabrać niezależnego rozmachu.
  • Jeden z analityków wyjaśnił, że jego zdaniem w nadchodzącym kwartale nieuchronnie nastąpi pogorszenie sytuacji, zauważając, że wieloryby będą musiały spieniężyć część swojej krypty, aby pokryć podatki, co może zaiskrzyć selloffa.

Bitcoinowi i całemu rynkowi kryptograficznemu brakowało rozmachu w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni.

Wynika to w dużej mierze z zawirowań na rynku akcji, gdzie byki i niedźwiedzie nie są w stanie wywołać żadnych krótkoterminowych trendów w miarę konsolidacji rynku akcji.

Ta boczna forma handlu nie może trwać zbyt długo. Jeden z analityków zauważył, że BTC może zaobserwować sprzedaż wywołaną przez wieloryby sprzedające swoje krypto w celu pokrycia podatków.

Zauważył on, że sentyment ten znajduje odzwierciedlenie w spojrzeniu na animatorów rynku opcji.

BITCOINOWI BRAKUJE ROZMACHU, PONIEWAŻ RYNEK AKCJI NADAL SIĘ KONSOLIDUJE

Rynek akcji nie był w stanie wytworzyć żadnego wyraźnego trendu od późnego czasu, a inwestorzy powszechnie oczekują więcej informacji na temat pakietu stymulacyjnego fazy 2, który musi zostać jeszcze uzgodniony przez Kongres i Biały Dom.

W miarę zbliżania się wyborów, inwestorzy potencjalnie oczekują na jego wyniki przed otwarciem nowych pozycji.

Spowodowało to, że Bitcoin dostrzega podobny atak na ceny z lackluster. Zarówno byki jak i niedźwiedzie w dużej mierze osiągnęły impas i nie były w stanie wywołać żadnego krótkoterminowego trendu.

W momencie pisania, Bitcoin Revolution handluje marginalnie po swojej obecnej cenie 11.400 dolarów. Jest to około ceny, po której handlował w ciągu ostatniego tygodnia.

ANALITYK: BTC PRAWDOPODOBNIE ZOBACZY SPRZEDAŻ WYWOŁANĄ PODATKAMI PÓŹNIEJ W CZWARTYM KWARTALE.

Jeden z analityków zaproponował niedźwiedzie spojrzenie na Bitcoin i rynek kryptograficzny w IV kwartale, zauważając, że spodziewa się, że zobaczy sprzedaż wywołaną przez wieloryby wyciągające pieniądze na pokrycie podatków.

„Trudno mi sobie wyobrazić mega pompkę Q4. Wszystkie wieloryby sprzedające w celu przygotowania się do podatków. Chyba, że mówisz mi, że większość kryptończyków jest w rajach podatkowych, takich jak SG i HK. Sentymenty podzielone między animatorów rynku opcji, którzy wyceniają miesięcznie IV na 30% +“, wyjaśnił.

Jeśli animatorzy rynku opcji okażą się poprawni, to może to być burzliwe kilka najbliższych miesięcy dla Bitcoina.